Dołączam do zabawy #shareweek!

3 blogi, które polecam w ramach akcji #shareweek organizowanej przez Andrzeja Tucholskiego. Odwiedź i sam zobacz, że warto tam wpadać!

1. Pani Swojego Czasu (paniswojegoczasu.pl)
Olę podglądam od początku istnienia jej bloga. Jest dla mnie fascynującą postacią, a to, w jaki sposób prowadzi swój biznes, robi na mnie ogromne wrażenie! Nawet jej po cichu zazdroszczę - ale to taka pozytywna zazdrość, wiecie, dzięki której samemu chce się działać :-) Nie dość, że biorę od niej techniki zarządzania sobą w czasie, ustawiania priorytetów, to jeszcze wskazówki na temat biznesu online czy self-publishingu. Pani Swojego Czasu to klasa sama w sobie! Kiedy ktoś mówi "nie mam czasu" albo "muszę się zorganizować", od razu kieruję go na jej stronę!

2. Maria Kula (mariakula.com)
Marię poznałam na warsztatach pisania newsletterów w Latającej Szkole. Nie miałam pojęcia, że będziemy kiedyś razem pracować nad moją powieścią! Blog Marii to skarbnica wiedzy na temat pisania. Zaglądam tam po to, by dowiedzieć się, jak piszą inni, z jakimi problemami się mierzą, ale też po to, żeby samej lepiej pisać. Jeśli marzysz o pisaniu, zajrzyj na bloga Marii, a potem siadaj i pisz!

3. Lidka Szwabowska (http://szufladazrysunkami.blogspot.com/)
A teraz blog z zupełnie innej bajki, bo Lidka uczy estetyki, choć pewnie sama o tym nie wie! Szczerze mówiąc, Lidki prace oglądam nie na jej blogu, ale przede wszystkim na Instagramie, bo tam najwięcej publikuje. Lidka uczy mnie jak patrzeć na projekty, grafiki, ilustracje. Odkąd zacieśniłyśmy współpracę (Lidka projektuje ilustracje i okładkę do mojej powieści!), widzę, jaki ma na mnie wpływ. Pokazuje na blogu po prostu swoje prace i to wystarcza! Obcowanie z pięknem uczy nas to piękno doceniać i rozpoznawać, kształtuje nasz gust. Mam nadzieję, że widać już efekty tej współpracy w moich działaniach. Podglądajcie Lidkę!

No comments

Add Comment

Enclosing asterisks marks text as bold (*word*), underscore are made via _word_.
Standard emoticons like :-) and ;-) are converted to images.
E-Mail addresses will not be displayed and will only be used for E-Mail notifications.
To leave a comment you must approve it via e-mail, which will be sent to your address after submission.

To prevent automated Bots from commentspamming, please enter the string you see in the image below in the appropriate input box. Your comment will only be submitted if the strings match. Please ensure that your browser supports and accepts cookies, or your comment cannot be verified correctly.
CAPTCHA