spotkania dla mam z dziećmi i kobiet w ciąży przy parafii św. Sebastiana

  • 0.00zł
  • Ex Tax: 0.00zł


Zapraszamy na spotkania dla mam z dziećmi i kobiet w ciąży. Chcemy dzielić się swoim doświadczeniem, ale też po prostu spędzić czas razem i dać możliwość naszym dzieciom pobyć ze sobą :)

Spotkania odbywają się w salce parafialnej przy plebanii kościoła św. Sebastiana. Trzeba wejść za bramę plebanii, minąć wejście do księdza idąc wzdłuż budynku i tam są drzwi do sali. Mamy do dyspozycji aneks kuchenny i dużą salę ze stołem i krzesłami. Oczywiście jest też toaleta. W ciepłe dni możemy siedzieć w ogrodzie.
W planach mam zapraszanie różnych specjalistów na spotkania co jakiś czas, m.in. doradcę noszenia w chustach czy promotorkę karmienia piersią. Resztę ustalimy już wspólnie na spotkaniu!
Spotkania organizuje Monika Małgorzata Lis pod patronatem księdza proboszcza.

fot. Krystyna Sudoł

Pierwsze spotkanie z cyklu to "Mój poród i pierwsze chwile z dzieckiem". Opowiemy o naszych porodach, powspominamy jak to było pierwszy raz trzymać w ramionach swojego maluszka. Dla mam będzie to okazja to wrócenia pamięcią do wcześniejszych chwil, a dla ciężarnych - dobra okazja do wysłuchania różnych opowieści w ramach przygotowań do porodu. Zapraszam 24.04 w godz.11-13 do salki przy plebanii kościoła św. Sebastiana.napisz opinię

napisz opinię

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
© 2016 protector THEME. All Rights Reserved..
payment