warsztaty pisarskie dla młodzieży

  • 0.00zł
  • Ex Tax: 0.00zł
  • dostępność: dostępne od ręki
  • kod produktu: Wieliczka


Masz głowę pełną pomysłów, a szufladę lub ostatnie strony zeszytów pełne literackich próbek? Piszesz, bo lubisz? W wolnych chwilach puszczasz wodze wyobraźni i tworzysz bohaterów, kreujesz nowe światy? Marzysz o tym, żeby kiedyś wydać własną książkę? Chcesz dowiedzieć się, jak stwozyć i napisać taką historię, która wciągnie Twojego czytelnika (i Ciebie!) bez reszty? Przyjdź na warsztaty!

Część literacką (13.10-24.11) poprowadzi Monika Małgorzata Lis - autorka powieści Koniec świata - powieść i tomiku wierszy "Tańce duszy". Będziemy uczyć się jak stworzyć wiarygodnych i niebanalnych bohaterów, jak zbudować fabułę, skąd czerpać pomysły, jak napisać dobre dialogi i opisy przyrody, przy których nikt nie będzie ziewać ;) Będziemy pracować w grupie i indywidualnie nad Waszymi tekstami. Efektem końcowym warsztatów będzie zredagowane i wydane w formie e-booka opowiadanie każdego z uczestników!

Część graficzno-edytorską (dla chętnych) poprowadzi Kasia Piatek. Poruszymy zagadnienia z zakresu edytorstwa, nauczymy się podstaw składu tekstu, doboru i obróbki grafiki komputerowej, tworzenia okładek oraz tajników publikowania. Każdy więc będzie miał szansę pracować nad swoim tekstem od momentu rozpoczęcia pisania do publikacji!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapraszamy młodzież 15+

Zachęcamy do lektury e-booka, który powstał podczas pierwszej, wakacyjnej edycji warsztatów – „Inny Świat” (https://issuu.com/pimbpwieliczka/docs/inny_swiat_opowiadania).

Zapisy:
- e-mail: kpiatek@biblioteka.wieliczka.eu
- tel.: 12-278-15-65 w. 24
- osobiście w Dziale dla Dzieci i Młodzieży wielickiej biblioteki

Czekamy na Was!

napisz opinię

napisz opinię

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
© 2018 Monika Małgorzata Lis
payment