poduszka z łuską gryki (duża)

  • 45.00zł
  • Ex Tax: 45.00zł


poduszka do spania z łuską gryki


Ekologiczna, bardzo wygodna i prozdrowotna poduszka do spania wypełniona łuską gryki. Dzięki niej wreszcie porządnie się wyśpisz!

Poduszka wypełniona łuską gryki gwarantuje dobry, mocny sen. Przede wszystkim z tego względu, że

łuska gryki daje mocne oparcie dla głowy

- dopasowuje się do jej kształtu, do pozycji śpiącego, lecz zanadto się nie ubija; mięśnie szyi i karku mogą się rozluźnić po całym dniu napięć.


Rano budzisz się wypoczęty, bez bólu szyi czy karku.

Ponadto, łuska szeleści lekko przy każdym ruchu głowy, co działa kojąco, uspokaja i wycisza, a jednocześnie tłumi nieprzyjemne odgłosy otoczenia. Na takiej poduszce

głowa się nie poci, nie musisz więc martwić się o swoją fryzurę.


Aby komfort użytkowania był jeszcze większy, możesz dowolnie regulować ilość łuski w środku, a więc wysokość poduszki.


Poduszka jest bardzo dobra dla alergików - roztocza kurzu nie mają warunków, aby rozwijać się w łusce gryki. Jest również ekologiczna: jeśli Ci się znudzi, możesz wypełnieniem zasilić swój kompostownik!

Taka poduszka będzie Ci służyć lata,

nie trzeba jej wymieniać tak często, jak poduszek wypełnionych sztucznymi włóknami - łuska się nie ubija (jedynie w minimalnym stopniu), nie odkształca, zachowuje długo swoje własciwości. Aby ją odświeżyć, wystarczy ją włożyć na kilka godzin do zamrażarki (!).

Poduszka wykonana jest ze 100% bawełny, wyposażonej w zamek, wypełnionej łuską (dzieki temu możesz regulować dowolnie wysokość poduszki!); tej części poduszki nie wolno prać, można ją odświeżyć poprzez włożenie jej do zamrażarki na kilka godzin (najlepiej w foliowym woreczku, aby nie zawilgła) albo wywietrzenie jej.

W innym miejscu w sklepie dokupisz do niej poszewkę bawełnianą, którą można prać w pralce.

napisz opinię

napisz opinię

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
© 2018 Monika Małgorzata Lis
payment