powieść Konieć świata

Powieść kupisz TUTAJ (klik!).


Rozgwieżdżone niebo, ciche wzgórza nieopodal i niekończące się śpiewanie przy ognisku. Melania kocha Bieszczady i muzykę. Kocha też swojego chłopaka Michała, ale co się wydarzy, gdy na horyzoncie pojawi się pełen uroku i charyzmy Janek? Będzie musiała podjąć decyzję: pozostać wierna ukochanemu czy ulec porywom serca?

Wyrusz z Melanią na koniec świata! Poznaj bohaterów, którzy skradną Ci serce i którym będziesz kibicować po ostatnią stronę powieści. Zabierz plecak i wygodne buty. Melania i jej przyjaciele poprowadzą Cię po zapierających dech w piersi szlakach, przez ciche połoniny i spowite tajemniczą mgłą lasy."Koniec świata" to wspaniała opowieść o miłości, Bieszczadach i realizowaniu marzeń, która zachwyci i ukoi Twoje serce.
Kinga Kasperek (kingakasperek.pl)

Czytanie tej książki jest jak wędrówka. W Bieszczady i we własną duszę. Ciepła, piękna, mądra. Polecam!
Ania Kęska (aniamaluje.com)

Fascynująca powieść drogi o tym, co może znaczyć obietnica miłości. O tym, czym jest wolność ponawiająca swój wybór.
dr Radosław Strzelecki (Instytut Filozofii UJ).

Do powieści dołączona jest mapa autorstwa Karoliny Kiwior, żebyś mógł(a) pójść na szlak śladami bohaterów powieści!
Książka jest interaktywna, w tekście znajdują się QRkody, dzięki którym zobaczysz piękne fotografie gór autorstwa Katarzyny Warańskiej oraz posłuchasz piosenek, które Melania nuci sobie na szlaku!Pierwszy rozdział przeczytasz TUTAJ (klik!).Kiedy redaktorka przeczytała rękopis, powiedziała, że to powieść dla nastolatek. Kiedy jednak książka znalazła się na pólkach bibliotek, szybko okazało się, że tak samo chętnie czyta ją młodzież, jak i osoby dorosłe (i to nie tylko kobiety...). Jeśli lubisz pełne ciepła i skłaniające do refleksji opowieści o życiu, to lektura dla Ciebie. A jeśli tak jak i ja uwielbiasz wędrówki po górach, to tym bardziej! Zabiorę Cię w podróż po moich ukochanych miejscach w Bieszczadach, do których zawsze wracam z utęsknieniem. Pokażę Ci świat Melanii, który wywraca się jej do góry nogami, a to właśnie góry mają jej pomóc w uporządkowaniu go sobie na nowo.Zamów swój egzemplarz!
Więcej o tym, jak powstawała powieść, przeczytasz na BLOGU.

Powieść kupisz TUTAJ (klik!).